3. blogové narozeniny

10% sleva na domácího právníka po zadání jednoho ze slevových kódů: MCZPUF8BEK nebo TITDP3BVAK
20% sleva na cestovní pojištění po zadání kódu: HWSHB1ZCFL

Soutěže

Soutěž 1 – březen 2016

12. 3. 2016

1. narozeninová soutěž

je to již rok, co se spolu setkáváme v rámci mého blogu Iwíkova knihovna. Tímto bych vám chtěla poděkovat za vaši věrnost. Připravila jsem pro vás krátký soutěžní dotazník. Do soutěže jsem vložila knihu od nakladatelství MOBA, a to titul Chlapec ve stínu od Carl-Johana Vallgrena, o které jste si mohli přečíst u mě na blogu. Vítěz bude vylosován prostředím číselného generátoru. Soutěž poběží ode dneška (narozeninový den) 13. 3. 2016 do neděle 20. 3. 2016. Vítěze vyhlásím 21. 3. 2016.

Přeji vám všem hodně štěstí.

PS: Aby se soutěže mohli zúčastnit případně i vaši přátelé, poprosím vás o sdílení tohoto článku. Předem moc děkuji.

bez komentářů

Sabina Huřťáková

16. 3. 2016

Juch, dotazník odeslán, tak jsem zvědavá. 🙂