3. blogové narozeniny

10% sleva na domácího právníka po zadání jednoho ze slevových kódů: MCZPUF8BEK nebo TITDP3BVAK

Uložit

Recenze

Videa na Iwíkově knihovně

14. 8. 2016

Ahoj všem mým čtenářům!

Již delší dobu jsem si pohrávala s myšlenkou, udělat vám radost. Je mezi vámi jistě hodně fanoušků videoklipů, a tak jsem se rozhodla, že začnu natáčet různá videa. Objeví se videorecenze, ale i různé návody týkající se čtení a českého jazyka jako takového a nebudou chybět ani novinky ze světa literatury.
Pokud vás zajímá můj názor na nějakou problematiku z literárního či jazykového soudku, neostýchejte se a napište mi e-mail. Budu se těšit na vaše podněty.
Posílám vám srdečný pozdrav.
Váš Iwik