Sleva 20% na povinné ručení a havarijní pojištění od pojišťovny Slavia při sjednání do 28.2.2018 Pro vás provize 15%. Slevový kupon: QGZQDI8POW

Recenze

Čteme Čapka – Karel Čapek (videorecenze)

6. 9. 2016

Čteme Čapka

Karel Čapek

Ahoj všichni, Iwíkova knihovna Vám přináší další videorecenzi, tentokrát o audioknize Čteme Čapka, jež obsahuje 7 vybraných povídek z knih Povídky z jedné a z druhé kapsy. Povídky načetlo 7 amatérů, i přes to se jim práce povedla a zasloužili si ode mě krásných 95 %.
POZOR! Až půjdete recenzi zlédnout, dejte si zvuk hodně nahlas. Video bylo nahráto tentokrát na fotoaparát a kvalita obrazu se vyšvihla nahoru, ale kvalita zvuku hodně padla… Takže repráky na 100 %.
Video naleznete zde:
Za poskytnutí recenzní audioknihy patří velké díky portálu Audioteka.cz. Pokud si budete chtít knihu pořídit, můžete tak učinit zde.