3. blogové narozeniny

10% sleva na domácího právníka po zadání jednoho ze slevových kódů: MCZPUF8BEK nebo TITDP3BVAK
20% sleva na cestovní pojištění po zadání kódu: HWSHB1ZCFL

Nezařazené

Čteme Čapka – Karel Čapek (videorecenze)

6. 9. 2016

Čteme Čapka

Karel Čapek

Ahoj všichni, Iwíkova knihovna Vám přináší další videorecenzi, tentokrát o audioknize Čteme Čapka, jež obsahuje 7 vybraných povídek z knih Povídky z jedné a z druhé kapsy. Povídky načetlo 7 amatérů, i přes to se jim práce povedla a zasloužili si ode mě krásných 95 %.
POZOR! Až půjdete recenzi zlédnout, dejte si zvuk hodně nahlas. Video bylo nahráto tentokrát na fotoaparát a kvalita obrazu se vyšvihla nahoru, ale kvalita zvuku hodně padla… Takže repráky na 100 %.
Video naleznete zde:
[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Q_jnMrReAxw&w=320&h=266]
Za poskytnutí recenzní audioknihy patří velké díky portálu Audioteka.cz. Pokud si budete chtít knihu pořídit, můžete tak učinit zde.