3. blogové narozeniny

10% sleva na domácího právníka po zadání jednoho ze slevových kódů: MCZPUF8BEK nebo TITDP3BVAK

Uložit

Recenze

AGREGÁTOR BLOGŮ – Recenze z jiného šuplíčku

9. 11. 2016

Zadáno pro blogery

Jste blogeři? Rádi píšete, ale zároveň i čtete to, co napsali ostatní? Sledujete spoustu blogů a začíná se vám najednou zdát, že nestíháte vše otevírat a číst tak, jak byste chtěli a mail je čím dál více zaplněný? Mám pro vás tip, jak se tomuto problému vyhnout a číst vše, co vás zajímá.

Je tu první sociální síť věnovaná blogerům. Jedná se o Agregátor blogů, je to něco jako Facebook, ale s tím rozdílem, že zde vystupují blogeři, zobrazují se veškeré jejich články, které byly přidány po registraci a členství má i spoustu dalších zajímavých výhod.

Zajímavosti:

1. seznámíte se se spoustou lidí, kteří blogují stejně jako vy
  2. můžete si vybrat kategorie, které budete sledovat
  3. můžete si oblíbit blogery, o nichž jste dosud neměli ani páru
  4. poznáte něco nového a rozšíříte si obzory
  5. po registraci získáváte bodíky, za nově přidané články, za podněty apod.
  6. plníte úkoly, za něž získáváte medaile
  7. ve sbírání bodíků a získávání medailí můžete soutěžit s ostatními uživateli
  8. můžete komunikovat s ostatními blogery pomocí návštěvní knihy, která funguje jako chat
  9. určitě najdete i spoustu dalších, stačí málo ZDARMA SE REGISTROVAT ZDE

Jistě se ptáte, jaké jsou moje zkušenosti s agregátorem. Musím říci, že jsem tam velice spokojená. Seznamila jsem se spoustou zajímavých blogerů, o nichž jsem neměla ani tucha. O stránce jsem se dozvěděla prostřednictvím jedné nejmenované skupiny na Facebooku a jsem za to ráda. Jako mávnutím kouzelného proutku se přede mnou otevřel nový svět. Zvýšila se návštěvnost blogu a dokonce se zase začaly objevovat komentáře.

Myslím si, že tento projekt má vysoký potenciál a ráda bych tedy všechny blogery srdečně pozvala mezi nás „agregáče“. Přijďte se podívat, vyzkoušejte a uvidíte, že se vám mezi námi zalíbí.

Se srdečným pozdravem

váš Iwík

ijacek.007

9. 11. 2016

děkuji za zmínku 🙂 jsem rád že se ti na agregátoru líbí 🙂

iwikovaknihovna

10. 11. 2016

Děkuji za pozvání a jsem moc ráda, že mohu být součástí agregátoru 🙂

Tlustjoch

10. 11. 2016

I já si AGREGÁTOR pochvaluji.
    A navíc je paráda, že jeho administrátor rychle a operativně reaguje na požadavky a připomínky uživatelů.

iwikovaknihovna

10. 11. 2016

Naprosto souhlasím, to je pravda. Akčnost administrátora je naprosto úžasná a obdivuhodná.