Edice

Edice KLOKAN – nakladatelství Alpress

Vážení přátelé,

je to tu, opět jsem se naprosto zbláznila do edice. Tentokrát se jedná o edici KLOKAN, kterou má na starosti nakladatelství Alpress. Když jsem nahlížela do edičního plánu, zjistila jsem, že tato edice je vcelku všestranná a že potěší téměř každého, a to doslova a do písmene. V této edici jsou vydávany romantické, ale třeba i historické a sociální romány. Od všeho zde najdete trošku. V tomto článku vás opět budu seznamovat s knihami, které jsem přečetla a líbily se mi. Jejich recenze najdete buď přímo tady na Iwíkově knihovně, na stránkách portálu Chrudimka.cz nebo na stránkách projektu Čteme české autory.

1. Dobrovolnice – Hana Hindráková (sociální román z afrického prostředí, odkaz k recenzi objevíte tady)
  2. Děti nikoho – Hana Hindráková (sociální román z afrického prostředí, odkaz k recenzi objevíte tady)
  3. Nezlomný – Hana Hindráková (sociální román z afrického prostředí, odkaz k recenzi objevíte tady)
  4. Svítání nad Savanou – Hana Hindráková (sociální román z tanečního, ale i afrického prostředí, odkaz k recenzi)

Uložit

27. 3. 2017

Něco historického by bodlo.

27. 3. 2017

Hned, jak dočtu Dobrovolnici, poohlédnu se po historické knize, abych se Ti trefila :).