3. blogové narozeniny

10% sleva na domácího právníka po zadání jednoho ze slevových kódů: MCZPUF8BEK nebo TITDP3BVAK
20% sleva na cestovní pojištění po zadání kódu: HWSHB1ZCFL
20% sleva na nový webhosting: po zadání kódu: JKJ9LZHVVU

Edice

Edice KLOKAN – nakladatelství Alpress

Vážení přátelé,

je to tu, opět jsem se naprosto zbláznila do edice. Tentokrát se jedná o edici KLOKAN, kterou má na starosti nakladatelství Alpress. Když jsem nahlížela do edičního plánu, zjistila jsem, že tato edice je vcelku všestranná a že potěší téměř každého, a to doslova o písmene. V této edici jsou vydávany romantické, ale třeba i historické a sociální romány. Od všeho zde najdete trošku. V tomto článku vás opět budu seznamovat s knihami, které jsem přečetla a líbily se mi. Jejich recenze najdete buď přímo tady na Iwíkově knihovně a nebo objevíte odkazy na ně v menu Chrudimka.cz.

1. Děti nikoho – Hana Hindráková (sociální román z afrického prostředí, recenze cca za měsíc na portálu Chrudimka.cz)
  2. Dobrovolnice – Hana Hindráková (sociální román z afrického prostředí, recenze cca za 14 dní na portálu Chrudimka.cz)

Uložit

27. 3. 2017

Něco historického by bodlo.

27. 3. 2017

Hned, jak dočtu Dobrovolnici, poohlédnu se po historické knize, abych se Ti trefila :).