Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Odebírat novinky
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Série

Série Případy královského soudce Melichara – Jan Bauer

24. 8. 2017

Opět jsem objevila sérii knih od mého oblíbeného autora Jana Bauera. Uchvátila mě svou čtivostí a zajímavou zápletkou. Jelikož jsem si četbu užívala a ráda bych si sérii zkompletovala, rozhodla jsem se udělat si opět seznam. Ten bude jako vždy sloužit k představení dané série, ale také zde budete moci sledovat, jak daleko jsem postoupila ve čtení.

 

Série Případy královského soudce Melichara vypráví příběh již v názvu zmíněného soudce a jeho pomocníka Božetěcha. Děj je plný zajímavých zápletek a zvratů. Do cesty se jim nepletou jen vraždy, ale také různí zlotřilci. Oba hlavní hrdinové se s problémy při vyšetřování zločinů musí vypořádat a my jejich počínání můžeme prostřednictvím vcelku krátkých románů sledovat hodně zblízka.

Tituly, jež série obsahuje:

 1. Krvavé léto
 2. Mrtvola v brnění
 3. Klášterem obchází ďábel
 
štítky
podobné články
2 komentáře
 1. Odpovědět

  TlusŤjoch

  24. 8. 2017

  Již mám přečteno.
  A líbilo se mi to moc.

   
  • Odpovědět

   Iwik

   24. 8. 2017

   Osobně jsem byla s posledním dílem také moc spokojená. Článek o něm by se měl v brzké době objevit v příspěvku v menu Chrudimka.cz.

    

Zanechat komentář