Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Odebírat novinky
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Chrudimka

Nová rubrika na Iwíkově knihovně

29. 12. 2017

Vážení přátelé a čtenáři,

je mi ctí vás informovat o tom, že na Iwíkově knihovně dojde od začátku roku 2018 k malé změně. Objevíte tu mnohem více recenzí, než tomu bylo do této chvíle. I když… S mými recenzemi, které byly zveřejňovány na portálu Chrudimka.cz, jste se mohli setkat na stránce, která byla umístěna v menu. Zmíněnou stránku jsem v tuto chvíli proměnila v rubriku, v níž budou od nového roku přibývat přímo recenze přejaté z portálu.

Věříme, že tento postup přivede ke knihám mnohem více čtenářů. Pokud jste byli zvyklí na můj seznam s odkazy k recenzím přímo na portálu, nemusíte se obávat, nepřijdete o něj. Přeměním ho v pouhý článek, který najdete v této nové rubrice.

Již teď vám prozradím, že se v brzké době můžete těšit na zásobu nových recenzí, ke kterým se mnozí z vás zajisté ještě nedostali.

Se srdečným pozdravem

Iwik

 
štítky
podobné články
2 komentáře
 1. Odpovědět

  TlusŤjoch

  29. 12. 2017

  Prima.

   
  • Odpovědět

   Iwik

   30. 12. 2017

   Stránky se musí vyvíjet a toto je skvělá příležitost ☺.

    

Zanechat komentář