Sleva 20% na povinné ručení a havarijní pojištění od pojišťovny Slavia při sjednání do 28.2.2018 Pro vás provize 15%. Slevový kupon: QGZQDI8POW

Chrudimka

Nová rubrika na Iwíkově knihovně

29. 12. 2017

Vážení přátelé a čtenáři,

je mi ctí vás informovat o tom, že na Iwíkově knihovně dojde od začátku roku 2018 k malé změně. Objevíte tu mnohem více recenzí, než tomu bylo do této chvíle. I když… S mými recenzemi, které byly zveřejňovány na portálu Chrudimka.cz, jste se mohli setkat na stránce, která byla umístěna v menu. Zmíněnou stránku jsem v tuto chvíli proměnila v rubriku, v níž budou od nového roku přibývat přímo recenze přejaté z portálu.

Věříme, že tento postup přivede ke knihám mnohem více čtenářů. Pokud jste byli zvyklí na můj seznam s odkazy k recenzím přímo na portálu, nemusíte se obávat, nepřijdete o něj. Přeměním ho v pouhý článek, který najdete v této nové rubrice.

Již teď vám prozradím, že se v brzké době můžete těšit na zásobu nových recenzí, ke kterým se mnozí z vás zajisté ještě nedostali.

Se srdečným pozdravem

29. 12. 2017

Prima.

30. 12. 2017

Stránky se musí vyvíjet a toto je skvělá příležitost ☺.