Čtenářský koutek Výzvy

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – červen 2019

3. 6. 2019

Čtenářský koutek Iwíkova knihovna

je to tu, konečně vám oznámím, jaká kniha vyhrála v dubnové anketě. Jistě vás zajímá, proč se výsledek hlasování dozvídáte až teď a v květnu se nic hromadně nečetlo. Důvodem delší odmlky byla příprava ke státnicím. Nicméně už je po zkouškách a já mám na nějakou dobu klid (do srpna) a mohu se věnovat čtení a psaní recenzí zase na určitou dobu naplno.

Jaká kniha vyhrála? Tentokrát na plné čáře vyhrála Smrtka od Neala Shustermana. Přeji vám, ať se vám příběh líbí a užijete si ho plnými doušky. Nezapomeňte mi dát vědět, jak se vám kniha líbila. Můžete tak učinit v komentářích pod tímto článkem nebo ve speciálně připravené události na Facebooku.