Čtenářský koutek Výzvy

Vyber si knihu na měsíc červenec 2019

Čtenářský koutek Iwíkova knihovna

jsme za polovinou měsíce června a to je znamením pro to, že je čas, vybrat si knihu, kterou si společně přečteme v měsíci červenci. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi tentokrát pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro, kterou jsem si zamilovala zhruba před pěti lety, kdy jsem ji začala používat v základní verzi.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Mlýn – Michal Vaněček
  2. Komturova smrt – Haruki Murakami
  3. Smrtná zima – Kate A. Boormanová
  4. Hlubina – Steve Alten
  5. Na půl cesty do hrobu – Jeaniene Frost

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.

Jsem pro dvojku.

19. 6. 2019

Děkuji za hlas, připočítám jej :o).

Zdenka

Já jsem pro HLUBINU

19. 6. 2019

Děkuji za hlas. Už je započítán na FB :o).