Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Odebírat novinky
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Knihoměsíc Projekty

Knihoměsíc se Zápisníkem spisovatelky – červenec 2019

8. 8. 2019
Knihoměsíc-se-zapisnikem-spisovatelky-cervenec-2019

Vážení čtenáři,

další měsíc je za námi a nastal čas na článek z projektu Knihoměsíc. Opět se v něm dočtete, jaké knihy jsme společně s Terčou ze Zápisníku spisovatelky přečetly a co jsme si poslechly. I tentokrát od nás můžete načerpat inspiraci pro svoje vlastní letní čtení.

Můj Knihoměsíc

Měsíc červenec byl pro mě stejně jako červen ve jménu relaxace, a proto jsem toho moc nepřečetla. V mém seznamu najdete dvě knihy a jednu audioknihu. Jedná se o následující tituly:

  1. Mami, přidej! – jedná se o čtivou knihu, která je psaná formou deníkových zápisků. Při jejím čtení se velmi pobavíte. Recenzi knihy si můžete přečíst na stránkách projektu Čteme české autory.
  2. Inkoustové epolety – jsou netradiční básnickou sbírkou, protože obsahuje archaické básnické formy. Více se budete moci dočíst od 10. srpna na stránkách projektu Čteme české autory.
 
 
Poslechnuté audioknihy:
  1. Správná pětka – příjemná audiokniha, která potěší jak dětského posluchače, tak i toho dospělého. Já jsem se při jejím poslechu vrátila do dětství, kdy jsem tento díl série četla. Byla to pro mě taková nostalgie a hlas Michaely Maurerové tomuto dílu dodal na atraktivitě. Recenze se v brzké době objeví na stránkách portálu Chrudimka.
Terča a její Knihoměsíc:

Terča ze Zápisníku spisovatelky na tom čtenářsky byla v měsíci červenci mnohem lépe než já. Dohromady přečetla jedenáct knih a poslechla si dvě audioknihy. Terča v brzké době bude vydávat podobný článek tomu mému, a tak se budete moci podívat na to, o jaké tituly šlo.

 
štítky
podobné články

Zanechat komentář