Čtenářský koutek Výzvy

Vyber si knihu na měsíc listopad 2019

22. 10. 2019

jsme téměř na konci měsíce října a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci listopadu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro, kterou jsem si zamilovala zhruba před pěti lety, kdy jsem ji začala používat v základní verzi.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Robert Jackson Bennett – Město schodů
  2. Alena Mornštajnová – Hana
  3. Charles Dickens – Oliver Twist
  4. Michael Connolly – Advokát
  5. Jenny Milchman – Když padne noc

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.