Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – leden 2020

8. 1. 2020

první měsíc tohoto roku je již v plném proudu a je tedy ten správný čas pro vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci lednu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.

Jaký titul tentokrát v anketě zvítězil? Největšího počtu hlasů se dočkala publikace Dášeňka čili život štěněte od Karla Čapka. Četli jste, nebo se teprve chystáte číst? Nezapomeňte mi potom napsat svoje poznatky. Budu se moc těšit jak na komentáře pod tímto příspěvkem, tak i v události ve facebookové skupině Čtenářské výzvy Iwíkovy knihovny.