Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc únor 2020

19. 1. 2020

jsme za polovinou měsíce ledna a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci únoru. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Marťan – Andy Weir
  2. Dopisy ztraceným – Brigid Kemmererová
  3. Mahulena, krásná panna – Božena Němcová
  4. Maminčin mazánek – Sarah Flint
  5. Dívka s pomeranči – Jostein Gaarder

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.

20. 1. 2020

Jsem pro jedničku, byť už ji mám přečtenou.

28. 1. 2020

Děkuji za reakci, Tvůj hlas připočítám.