Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – březen 2020

1. 3. 2020

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny

Vážení čtenáři,

máme před sebou třetí měsíc  tohoto roku  a je tedy ten správný čas pro vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci březnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory. Určitě už se těšíte, protože měsíc únor byl v koutku oddechovým.

Jaký titul tentokrát v anketě zvítězil? Největšího počtu hlasů se dočkala publikace Marťan od Andyho Weira. Četli jste, nebo se teprve chystáte číst? Nezapomeňte mi potom napsat svoje poznatky. Budu se moc těšit jak na komentáře pod tímto příspěvkem, tak i v události ve facebookové skupině Čtenářské výzvy Iwíkovy knihovny.

štítky
podobné články

Zanechat komentář