Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc duben 2020

21. 3. 2020

jsme za polovinou měsíce března a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci dubnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Desáté výročí – James Patterson
  2. Vysoká úmrtnost – James Hadley Chase
  3. Divotvůrce – Sebastien de Castell
  4. Světla zimní noci – Pam Jenoff
  5. Rob Roy – Walter Scott

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.

22. 3. 2020

V tento čas raději čtu brakovou literaturu – příběhy, kde to vždy dopadne dobře.

22. 3. 2020

Já také teď čtu takovouto literaturu. Uvidím, co nám z toho vypadne. Je možné, že žádnou knihu v dubnu číst nebudeme.