Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – květen 2020

3. 5. 2020

začal nám pátý měsíc  tohoto roku  a je tedy ten správný čas pro vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci květnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.

Jaký titul tentokrát v anketě zvítězil? Největšího počtu hlasů se dočkala publikace Metro 2033, kterou napsal Dmitry Glukhovsky. Četli jste, nebo se teprve chystáte číst? Nezapomeňte mi potom napsat svoje poznatky. Budu se moc těšit jak na komentáře pod tímto příspěvkem, tak i v události ve facebookové skupině Čtenářské výzvy Iwíkovy knihovny.