Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – červen 2020

13. 6. 2020

jsme téměř v polovině šestého měsíce  tohoto roku  a já vám dlužím vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci červnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.

Jaký titul tentokrát v anketě zvítězil? Největšího počtu hlasů se dočkaly hned tři publikace, a to Kabinet milostných dopisů od Alyson Richman, Venkovské sídlo: Zlaté časy od Anne JacobsJá, Simon od Becky Albertalli. Četli jste, nebo se teprve chystáte číst? Nezapomeňte mi potom napsat svoje poznatky. Budu se moc těšit jak na komentáře pod tímto příspěvkem, tak i v události ve facebookové skupině Čtenářské výzvy Iwíkovy knihovny.