Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Odebírat novinky
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
DIČ

Projekt DIČ (prosinec 2020)

24. 12. 2020

DIČ - prosinec 2020

Vážení čtenáři,

měsíc prosinec a svým způsobem i letošní rok 2020, jenž není naplněn zrovna pohodou a klidem, se nezadržitelně blíží ke konci. Jistě si vzpomínáte, že jsem v listopadu touto dobou vydávala článek, v němž jsem vás seznamovala s projektem DIČ (Darča a Iwik čtou). V tomto úvodním článku jsem vás seznámila s knihami, které jsme četly v listopadu. Na počátku měsíce jsme však z osudí vytáhly další lísteček s názvem knihy. Tentokrát se štěstěna usmála na titul Hotel Ritz: Život, smrt a zrada v nejslavnějším pařížském hotelu na Place Vendôme, kterou napsala Tilar J. Mazzeová.

Abych pravdu řekla, tak v tuto chvíli, kdy zpracovávám úvodní článek jsem již plně pohroužena do čtivého vyprávění a předpokládám, že v brzké době budu pracovat na recenzi. S ohledem na to, kolik práce mě na Iwíkově knihovně čeká, jsem se rozhodla zavést publikační plán. Předpokládám, že recenze knihy vybrané v prosinci pro účely projektu DIČ bude publikována nejpozději v druhé polovině ledna, avšak už teď mohu říci, že se máte na co těšit.

A co vy? Četli jste tuto knihu? Jak se vám líbila? Podělte se s námi.

 
štítky
podobné články

Zanechat komentář