Jednoduchý přivýdělek

Projekt DIČ (leden 2021)

4. 1. 2021

DIČ - leden 2021 - náhled

nový rok 2021 začal a my pevně věříme, že bude mnohem lepší, než jaký byl ten loňský. Se začátkem ledna též nově přináším již teď info o tom, co jsme si vybraly s Darčou pro společné čtení tentokrát. Pokud vás titul zaujme a rádi byste se k DIČ přidali také, klidně tak můžete učinit a můžete se nám se svými dojmy z knihy svěřit prostřednictvím komentářů buď pod tento článek, nebo pod naše recenze. Tentokrát se štěstěna našeho výběru usmála na titul Koláč s kapkou jedu, a tedy na sérii Případy Flavie de Luce, kterou napsal Alan Bradley.

Abych pravdu řekla, tak v tuto chvíli, kdy zpracovávám úvodní článek jsem již plně pohroužena do čtivého vyprávění a předpokládám, že v brzké době budu pracovat na recenzi. S ohledem na to, kolik práce mě na Iwíkově knihovně čeká, jsem se rozhodla zavést publikační plán. Předpokládám, že recenze knihy vybrané v lednu pro účely projektu DIČ bude publikována nejpozději v druhé polovině února, avšak už teď mohu říci, že se máte na co těšit.

A co vy? Četli jste tuto knihu? Jak se vám líbila? Podělte se s námi.