prohlížíte stítky

výzvy

Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc duben 2020

21. 3. 2020
Vážení čtenáři, jsme za polovinou měsíce března a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci dubnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.
Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – březen 2020

1. 3. 2020
Vážení čtenáři, máme před sebou třetí měsíc  tohoto roku  a je tedy ten správný čas pro vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci březnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory. Určitě už se těšíte, protože měsíc únor byl v koutku oddechovým.
Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc únor 2020

19. 1. 2020
Vážení čtenáři, jsme za polovinou měsíce ledna a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci únoru. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.
Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – leden 2020

8. 1. 2020
Vážení čtenáři, první měsíc tohoto roku je již v plném proudu a je tedy ten správný čas pro vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci lednu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.
Výzvy

Čtenářská výzva pro rok 2020

1. 1. 2020
Vážení čtenáři, již pátým rokem se zapojuji do Ellsiny čtenářské výzvy. Kdo budete chtít sledovat soupis knih a recenzí zveřejněných pro daný kalendářní rok, můžete tak učinit právě v tomto článku.