prohlížíte stítky

výzvy

Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc červenec 2020

17. 6. 2020
Vážení čtenáři, jsme za polovinou měsíce června a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci červenci. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.
Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – červen 2020

13. 6. 2020
Vážení čtenáři, jsme téměř v polovině šestého měsíce  tohoto roku  a já vám dlužím vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci červnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.
Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc červen 2020

25. 5. 2020
Vážení čtenáři, jsme téměř na konci měsíce května a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci červnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.
Čtenářský koutek

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – květen 2020

3. 5. 2020
Vážení čtenáři, začal nám pátý měsíc  tohoto roku  a je tedy ten správný čas pro vyhlášení knižního vítěze ankety, jejž si v měsíci květnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.
Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc květen 2020

21. 4. 2020
Vážení čtenáři, jsme téměř na konci měsíce dubna a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci květnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.