prohlížíte stítky

výzvy

Čtenářský koutek Výzvy

Vyber si knihu na měsíc říjen 2019

16. 9. 2019
Vážení čtenáři, jsme téměř v polovině měsíce září a to je znamením pro to, že je čas, vybrat si knihu, kterou si společně přečteme v měsíci říjnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro, kterou jsem si zamilovala zhruba před pěti lety, kdy jsem ji začala používat v základní verzi.
Čtenářský koutek Výzvy

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – září 2019

1. 9. 2019
Vážení čtenáři, je to tu. První den v novém měsíci. To pro nás znamená, že je čas vyhlásit knižního vítěze ankety, jenž si v měsíci září společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory. Překvapivě tentokrát není pouze jeden, ale jsou to rovnou tři tituly, takže máte z čeho vybírat.
Čtenářský koutek Výzvy

Vyber si knihu na měsíc září 2019

14. 8. 2019
Vážení čtenáři, jsme téměř v polovině měsíce srpna a to je znamením pro to, že je čas, vybrat si knihu, kterou si společně přečteme v měsíci srpnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro, kterou jsem si zamilovala zhruba před pěti lety, kdy jsem ji začala používat v základní verzi.
Čtenářský koutek Výzvy

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – srpen 2019

1. 8. 2019
Vážení čtenáři, je to tu. První den v novém měsíci. To pro nás znamená, že je čas vyhlásit knižního vítěze ankety, jenž si v měsíci srpnu společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory.
Čtenářský koutek Výzvy

Vyber si knihu na měsíc srpen 2019

25. 7. 2019
Vážení čtenáři, jsme za polovinou měsíce července (důvodem zdržení je dovolená) a to je znamením pro to, že je čas, vybrat si knihu, kterou si společně přečteme v měsíci srpnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro, kterou jsem si zamilovala zhruba před pěti lety, kdy jsem ji začala používat v základní verzi.