Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc červenec 2020

17. 6. 2020

jsme za polovinou měsíce června a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci červenci. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Než jsem tě poznala – Jojo Moyes
  2. Město schodů – Robert Jackson Bennett
  3. Poldové – Ed McBain
  4. Klášterem obchází ďábel – Jan Bauer
  5. Dětství, chlapectví, jinošství – Lev Nikolajevič Tolstoj

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.