Rozhovory

Rozhovory na Iwíkově knihovně

14. 8. 2016

Ahoj všem!

Jednou z novinek, jež pro vás Iwíkova knihovna připravila, je nová rubrika, jež se bude pomalu, ale jistě naplňovat rozhovory s autory, o jejichž knihách jste si mohli, můžete a budete moci přečíst na tomto blogu. Nechte se překvapit, kdo bude první.

Pokud vás napadají nějaké otázky, na které byste se rádi svých oblíbených autorů zeptali, neváhejte a  napište mi zprávu se svými otázkami a přáními (ráda je vyplním) a zašlete na e-mail.

Se srdečnými pozdravy se loučí

váš Iwik