Edice

Edice 7lásky

30. 9. 2021

Edice 7lásky je jednou z mnoha, jež vycházejí v nakladatelském domě Grada. Tato je vydávána pod značkou Metafora. Zahrnuty jsou do ní tituly, jež zpracovávají z různých úhlů pohledů tematiku lásky. Cílovou skupinou jsou zejména ženy, dívky a všeobecně romantické duše.

Na stránkách nakladatelství je o této ediční řadě uvedeno následující: „7lásky jsou jako dveře do knihovny plné krásných příběhů, veselých i dojemných. Stačí je otevřít a ponořit se do některého z nich. Každý měsíc nás čtenáře vezmou na objevnou cestu. Zpestří náš život. Pohladí nás a pobaví. Chytí nás za srdce, jsou totiž jako jeho tep. Někdy rychlý, vzrušený, jindy klidný, zamyšlený… Při čtení se naladíme na jeho rytmus. Budeme se smát i plakat. S hlavními hrdiny prožijeme jejich příběh a možná v něm rozpoznáme i část toho svého. 7lásky jsou především naše příjemné chvíle s krásnou knihou.“

Přiznám se, že tuto edici jsem si opravdu oblíbila. Líbí se mi příběhy, které jsou v ní obsaženy, ale i grafické zpracování. Každá obálka má jinou barvu a v knihovně tak svazky vytvářejí krásnou duhu.

V edici dosud vyšlo:

1. Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě – Silvia Araziová
  2. Knihkupectví na Bylinkovém náměstí – Eric de Kermel
  3. Láska a sýr v Paříži – Victoria Brownlee
  4. Někdy je hezké, že mě miluješ – Marie Vareilleová
  5. Devět tváří tebe – Janice Pariatová
  6. Den, kdy jsme se potkali – Roxie Cooperová
  7. Báječný čas života – Abby Williamsová
  8. Znám tě ze svých snů – Clélie Avitová
  9. Med v hlavě, marmeláda v srdci – Hilly Martineková (recenze)
  10. Láska a kozy na venkově – Victoria Brownleeová
  11. Neviděla jsem tě přicházet – Hayley Doyleová