Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
PF

PF 2023 Iwíkovy knihovny

1. 1. 2023

PF 2023 Iwíkovy knihovny

Vážení čtenáři,

rok 2022 je za námi. Přinesl s sebou spoustu dobrého, ale i zlého. Věřím tomu, že rok 2023 bude mnohem lepší. Přeji vám, abyste byli zdraví, spokojení, úspěšní a abyste si užívali spoustu radostných chvil strávených s vašimi rodinami, přáteli, ale i dobrými knihami, jichž náš knižní trh nabízí nepřeberné množství.

A teď ještě drobné info k tomu, jak bude Iwíkova knihovna v tomto roce fungovat. S ohledem na dokončování magisterského studia nemám příliš volného času na publikování recenzí ve standardním formátu, na nějž jste byli dosud zvyklí, ale nebojte se, o nic nepřijdete. V současné době vydávám minirecenze na instagramovém účtu a stejný text se objevuje i v Kníhoměsících tady na stránkách.

Ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za vaši přízeň a těším se na vaše reakce, doporučení a postřehy.

Váš Iwík z Iwíkovy knihovny

štítky

Zanechat komentář