prohlížíte stítky

Chrudimka

Enid Blytonová – SPRÁVNÁ PĚTKA na útěku

4. 10. 2023
Vážení milovníci dobrodružství, opět se nám blíží dny s dlouhými večery. Pokud přemýšlíte, jak tento čas zpříjemnit svým potomkům i sobě, máme pro vás zaručený recept. Jaký? Audioknihu plnou napětí. V recenzi vám představím titul, jenž se pro tyto chvíle zaručeně hodí. Jelikož jsem v audio zpracování  slyšela první i druhý díl série o Správné pětce, oba se mi moc líbily, a proto, hned jak jsem se dozvěděla o vydání třetího pokračování, nemohla jsem odolat a musela jsem si jej poslechnout. Jaké dojmy ve mně titul vyvolal? To se dozvíte v následujících řádcích.
Chrudimka

SPRÁVNÁ PĚTKA opět v akci – Enid Blytonová

26. 12. 2019
Přátelé, ani jsme se nerozkoukali, najednou jsou tu. Kdo? No Vánoce přeci. Už nám pomalu klepou na dveře. Pro zpříjemnění těchto pro mnohé dospělé stresujících chvil a u dětí pro zkrácení dlouhé chvíle čekání na příchod Ježíška je připravena audiokniha plná dobrodružství. V této recenzi vám představím titul, jenž se k tomuto období více než hodí. Jelikož jsem v audio zpracování slyšela první díl série o Správné pětce a moc se mi líbil, jak jsem se dozvěděla o vydání pokračování, prostě jsem si jej musela poslechnout. Musím konstatovat, že jsem chybné rozhodnutí určitě neučinila.