3. blogové narozeniny

10% sleva na domácího právníka po zadání jednoho ze slevových kódů: MCZPUF8BEK nebo TITDP3BVAK

Uložit

Edice

Edice KLÍČ

7. 12. 2016

EDICE KLÍČ

Zajímá vás, co vše nabízí tato zajímavá edice? Název Edice KLÍČ se skládá z počátečních písmen označení Knihovna LIdové Četby a je věnována české a slovenské próze 20. století. Vyšly v ní následující tituly:

1. K. J. Beneš – Uloupený život
  2. Karel Čapek – Krakatit
  3. Jaroslav Hašek – Dekameron
  4. Egon Hostovský – Žhář
  5. Miloš V. Kratochvíl – Osamělý rváč
  6. Milan Kundera – Žert
  7. A. C. Nor – Bürkental – Rozvrat rodiny Kýrů – Raimund Chalupník
  8. Jan Procházka – Zelené obzory – Lítost – Závěj – Svatá noc
  9. Deset podob lásky

A co vy? Četli jste z tohoto seznamu více knih, než jsem zatím stihla já?

9. 12. 2016

Čapka, Haška, Kunderu. Ty jsem přečetl, ale možná to bylo v jiné edici.

iwikovaknihovna

9. 12. 2016

Hezky, to já se zatím chystám. Baví mě číst klasiku. Už se moc těším, až přijdu do styku i s dalšími knihami z této skvělé edice. Jinak toho Hostovského mohu vřele doporučit, je to čtivé a zajímavé :).