Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Odebírat novinky
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Citáty

Knižní citát týdne #8

24. 2. 2018

Vážení čtenáři,

 

ano, už je tomu tak, další týden nezadržitelně spěje ke svému konci a já tu pro vás mám další knižní citát, jehož autorem byl německý osvícenec 18. století – astronom, fyzik, matematik a aforista v jedné osobě – Georg Christoph Lichtenberg. Jaké poselství nám zanechal? To zjistíte v obrázku níže.

 

Knižní-citát-týdne-8-2

Osobně jsem takových knih poznala velké množství a jejich názvy jsou svým způsobem zakódovány do tohoto obrázku. Když vidím některou z věcí výše vyobrazených, vzpomenu si vždy na daná díla. Máte to někdy také tak? Jaké věci by to byly ve vašem případě? Co by se objevilo na vašem obrázku?

 
štítky
podobné články
2 komentáře
 1. Odpovědět

  TlusŤjoch

  24. 2. 2018

  jo.

   
  • Odpovědět

   Iwik

   24. 2. 2018

   A co by bylo na Tvém obrázku?

    

Zanechat komentář