Čtenářský koutek Výzvy

Vyber si knihu na měsíc říjen 2019

16. 9. 2019

jsme téměř v polovině měsíce září a to je znamením pro to, že je čas, vybrat si knihu, kterou si společně přečteme v měsíci říjnu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro, kterou jsem si zamilovala zhruba před pěti lety, kdy jsem ji začala používat v základní verzi.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Možná jednou – Coleen Hoover
  2. Holka mimo rytmus – Becky Albertalli
  3. Artemis – Andy Weir
  4. Krvavá církev: Pekelná bible – Terry Goodkind
  5. Milenec z temnot – J. R. Ward

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.

Volím Pekelnou bibli.

16. 9. 2019

Tvůj hlas započítán. Děkuji.