Čtenářský koutek

Vyber si knihu na měsíc leden 2020

14. 12. 2019

jsme v polovině měsíce prosince a to je nejvyšší čas pro to, abychom si vybrali knihu, kterou si společně přečteme v měsíci lednu. Opět je na výběr z pěti titulů, tři jste si navrhli vy sami ve facebookovém dokumentu (případně mi své tipy můžete napsat e-mailem). Zbylé dva tituly mi pomohla vylosovat aplikace Moon+ Reader Pro.

Jaké tituly jsou tedy tentokrát do ankety nominované? Vybírat můžete z následujících:

1. Poldové – Ed McBain
  2. Omega, planeta Zla – Robert Sheckley
  3. Konkláve – Robert Harris
  4. Dášeňka čili život štěněte – Karel Čapek
  5. Mahulena, krásná panna – Božena Němcová

Kterou z knih byste si rádi přečetli? Dejte mi vědět do komentáře pod tento příspěvek, nebo se ozvěte v anketě na Facebooku.