Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Předprodej

Předprodej knihy Moje nervy…

2. 10. 2020

Moje-nervy-náhled

Vážení čtenáři,

tentokrát se o vaši přízeň v rámci předprodeje bude snažit knížka, jež je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. Pokud máte rádi příběhy ze života, prolnuté dávkou humoru, ale i smutku, lásky, ale i zklamání, je určena právě pro vás. Titul s názvem Moje nervy… je zařazen do oblastí životní styl a biografie. Autorka do svého díla zařadila kromě již zmíněných témat také dobrodružství, kariéru, osobní rozvoj a nesmím zapomenout ani na partnerské vztahy. Právě dnes startuje předprodej tohoto zajímavého a čtivého díla autorky Vítězslavy Jabůrkové. Přiznám se, že knihu jsem si již přečetla a za sebe mohu říci, že se jedná o zdařilý počin, který na vás zapůsobí svou multitematičností. Domnívám se, že si četbu užijete i vy. V titulu se setkáte s tématy z reálného života, a to bez obalu. O knize samotné se však více rozepíši v recenzi, na niž se můžete těšit za pár dní.

Oficiální anotace (zdroj: Pointa):

„Příběh dívky, která si mnohým prošla, někdy hezkým, jindy ne moc hezkým. Popisuje spoustu povah lidí. Setkává se s romantikou i s dobrodružstvím. Příběh popisuje život dívky, která neustále před něčím prchá, snaží se najít to správné místo, s těmi správnými lidmi. Je to jiný pohled na život. Snažím se pomoct pochopit, proč se ženy chovají tak, jak se chovají. Jaké dělají ženy omyly a proč je neustále opakují. Jak poznáme, kdy máme zastavit a kdy jít dál. Kolikrát se musíme spálit? Jak se naučit vyčarovat zázraky z těch nejhorších věcí, které vás potkají?“

Jak jsem napsala výše, jedná se o příběh, jenž zpracovává rozličná témata a který má potenciál oslovit jak ženy, tak i muže. V obou případech vás četba téměř až přinutí zamyslet se nad vlastním životem a nad chybami, které často sami děláme. Jelikož je děj sepsán z úhlu pohledu ženy, můžeme tak získat otevřený pohled do duše a mysli něžného pohlaví.

Zaujal vás námět příběhu? Pokud ano a rádi byste ať už sebe, nebo někoho jiného potěšili, můžete tak učinit právě prostřednictvím předprodeje. Napomůžete tak tomu, aby kniha spatřila světlo světa. V předprodeji máte možnost získat celou řadu zajímavých odměn, a to nejen samotnou knihu, ale i spoustu dalších benefitů (např. slevy na koupi apod.)

Předprodej na stránkách nakladatelství Pointa

Výzva Iwíkovy knihovny:

Prosím, sdílej, sdílej, sdílej, jinak kniha nedostane svou šanci a autorce se nesplní její sen! Sdílet můžeš odkaz na tuto stránku: https://bit.ly/KupNervy. Mějte dobrý pocit, že jste aspoň malou troškou přispěli k vydání další zajímavé knihy na českém knižním trhu.

štítky
podobné články

Zanechat komentář