Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Soutěže

Soutěž 1 – březen 2016

12. 3. 2016

1. narozeninová soutěž

Vážení čtenáři,

je to již rok, co se spolu setkáváme v rámci mého blogu Iwíkova knihovna. Tímto bych vám chtěla poděkovat za vaši věrnost. Připravila jsem pro vás krátký soutěžní dotazník. Do soutěže jsem vložila knihu od nakladatelství MOBA, a to titul Chlapec ve stínu od Carl-Johana Vallgrena, o které jste si mohli přečíst u mě na blogu. Vítěz bude vylosován prostředím číselného generátoru. Soutěž poběží ode dneška (narozeninový den) 13. 3. 2016 do neděle 20. 3. 2016. Vítěze vyhlásím 21. 3. 2016.

Přeji vám všem hodně štěstí.

PS: Aby se soutěže mohli zúčastnit případně i vaši přátelé, poprosím vás o sdílení tohoto článku. Předem moc děkuji.

štítky
podobné články
bez komentářů
 1. Odpovědět

  Sabina Huřťáková

  16. 3. 2016

  Juch, dotazník odeslán, tak jsem zvědavá. 🙂

 2. Odpovědět

  Iwik Pásková

  16. 3. 2016

  Děkuji moc za zaslání, z odpovědí mám velkou radost :). Všechny mě zatím velice mile potěšily a jsem ráda, že takhle vím, co případně zlepšit a na co se více zaměřit :). Věřím, že se ještě aspoň pár názorů najde, abychom se zase posunuli s blogem o krok dál, přeci jen začínáme druhý rok a nemůžeme ustrnout. Musíme na sobě pracovat 🙂

Zanechat komentář