Série

Dílo Veronicy Rothové

2. 3. 2017

Veronica Roth je vcelku plodnou autorkou. Zasloužila se o vznik již několika sérií, které bych v tomto článku chtěla hromadně představit. Utvořím opět seznam, jenž budu průběžně doplňovat a zpravovat vás tak o tom, co nového si můžete od této autorky přečíst.

Série Čáry života

1) Čáry života

Série Povstalecká trilogie

1) Divergence

2) Rezistence

3) Aliance

4) Čtyřka: Divergentní povídky

Četli jste některou ze sérií? Pokud ano, jak se vám knihy líbily? Ráda si přečtu vaše názory a případná doporučení.

Terča

6. 3. 2017

Divergence na mě doma čeká, celá série … A než se do ní pustím, chci si sehnat ještě Čtyřku. Viděla jsem film Divergence a moc se mi líbil, takže na knižní sérii se těším!

6. 3. 2017

To já se k ní také musím dokopat, také jsem se do ní zatím nepustila :). Teď máme aspoň motivaci.