Série

Série Tajemství porodní báby od Sabine Ebertové

20. 3. 2017

Velice zajímavou sérií, kterou jsem v nedávné době objevila, je Tajemství porodní báby od Sabine Ebertové. Celá série vypráví nejen o životě hlavní hrdinky Marty, jež je porodní bábou, ale také o způsobu života v raném středověku na území dnešního Německa. Jaké tituly v sérii vyšly?

1. Tajemství porodní báby
  2. Osudy porodní báby
  3. Rozhodnutí porodní báby
  4. Kletba porodní báby
  5. Sen porodní báby

Četli jste již některou z knih? Jaké jste si odnesli čtenářské zážitky? Podělte se se mnou.

To čte moje milostivá.

20. 3. 2017

A jak je se sérií spokojená? Mě kniha naprosto uchvátila a recenze by měla v brzké době vyjít na portálu Chrudimka.cz.

Byla spokojená velice.

20. 3. 2017

Tak velice děkuji za komentář, který mě ujistil o tom, že jsem sledovanou sérií nesáhla vedle. Líbí se mi, že se v knihách neřeší jen ty dámské záležitosti, ale že je zachycované i historické dění.

Medvěd

23. 3. 2017

Tak tyhle knihy moc neznám. I když si spíš myslím, že by to spíš četla moje drahá polovička. Ukážu jí je a možná se stanou nějakým dárkem :).

23. 3. 2017

Já mám celou sérii a teď jen postupně nasávat příběh a redukovat nedostatky :). Abych pravdu řekla, tak mě zatím přečtená kniha uchvátila a chystám se pustit i do dalších, rozhodně budu informovat o tom, jak jsem spokojená. Recenze 4. dílu by měla v brzké době vyjít na portálu Chrudimka.cz a odkaz k ní bude vložen i tady do seznamu, jenž je možno najít ve stejnojmenném menu tady na stránkách :-).