Srovnavame.cz – srovnej cenu knih

28. 2. 2018

jistě jste si povšimli, že jsem do této chvíle dávala pod recenze odkaz ke srovnavači cen knih v různých knihkupectvích. Přijde mi mnohem lepší vytvořit pro vás přehledný seznam, kam budu postupně přidávat odkazy pro srovnání cen knih v jiných knihkupectvích.

Rozhodla jsem se do projektu zapojit, i přesto, že sama raději nakupuji v kamenných obchodech, kde nasaji vůni nových výtisků a skvělou atmosféru. Není nic hezčího než pár slov prohozených s knihkupcem. Nicméně jsou tu i tací, kteří raději nakupují přes internet a mohou si tímto způsobem srovnat cenu.

Bell, Darcey – Nebezpečná laskavost

Cílek, Roman – Panny a netvor

Court, Dilly – Matčino tajemství

Č

Čermák, Petr – Pan Herec Miroslav Donutil

G

Grmolec, Zdeněk – Císařský kurýr Marie Terezie

Jančařík, Zdeněk – Plátno z Turína: Meditace o historii a spiritualitě

Kreisman, Jerold J., Hal Straus – Nenávidím Tě, neopouštěj mě

Valtonen, Jussi – Oni nevědí, co činí

Ware, Ruth – Hra na lháře

28. 2. 2018

Já moc na ceny nehledím, ve kterém knihkupectví zrovna jsem, tak tam koupím to, co mne zaujme.

1. 3. 2018

Také to tak mám, také raději chodím do kamenných obchůdků, kde natáhnu vůni nových knížek, nasaji super atmosféru a není nic hezčího, než pár slov prohozených s knihkupcem. Nicméně jsou mezi námi tací, kteří si raději koupí knihu přes internet.