Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – květen 2020

7. 6. 2020

Knihoměsíc Iwíkovy knihovny - náhled

Vážení čtenáři,

měsíc květen je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.


Přečtené knihy:

  1. Ztracený slib – Kate Morton (kniha, která svého čtenáře napne a zároveň v mnohém překvapí)

Poslechnuté audioknihy:

  1. Mstitel z Jenštejna – Vlastimil Vondruška (Autor Vlastimil Vondruška patří k mým oblíbeným a nejen na stránkách Iwíkovy knihovny jste si mohli přečíst moje recenze jeho knih. Mstitel z Jenštejna patří je třináctým dílem série Letopisy královské komory. Pokud máte spisovatele rádi, tak vězte, že si vás tento román opět získá. Je čtivý a v audio verzi se dobře poslouchá. Děj nikde nestagnuje.)

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.

štítky
podobné články

Zanechat komentář