prohlížíte stítky

projekty

Knihoměsíc

Knihoměsíc – leden 2024

31. 5. 2024
Vážení čtenáři, s opožděním vám přináším souhrn všeho, co jsem v měsíci lednu tohoto roku přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.
Knihoměsíc Projekty

Knihoměsíc – duben 2024

19. 5. 2024
Knihoměsíc je článek, v němž tradičně každý měsíc čtenáři najdou krátké pojednání o knihách, které jsem přečetla v předchozím měsíci, či o audioknihách, které jsem si poslechla.
Knihoměsíc

Knihoměsíc – březen 2024

14. 4. 2024

Vážení čtenáři, měsíc březen je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to…

Knihoměsíc

Knihoměsíc – únor 2024

24. 3. 2024
Únorový knihoměsíc opět přináší přehled toho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Po dlouhé době zase přináším nějaký obsáhlejší souhrn. Pevně věřím, že si v tom najdete to své.
Knihoměsíc Projekty

Knihoměsíc – duben 2023 (doplnění)

31. 8. 2023
Vážení čtenáři, měsíc duben je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.