Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – červenec 2021

22. 8. 2021

Vážení čtenáři, měsíc červenec je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.


Přečtené knihy:

  1. Komu to prospívá? – Pavel Hrdlička (Tato historická detektivka mě oslovila pro svou zápletku, jež byla zašmodrchaná a jejíž rozuzlení nastalo až v samém konci. Kromě detektivního případu můžeme při čtení pozorovat také vedlejší dějové linky, jež jsou romantické či sociální. Kniha čtena z vlastních zdrojů pro účely portálu Chrudimka.)

Poslechnuté audioknihy:

  1. Čachtická paní – Jožo Nižnánský (Zajímavá, napínavá a krvavými scénami prošpikovaná audiokniha, která potěší všechny milovníky klasiky. Audioknihu jsem si z vlastních zdrojů přečetla pro účely portálu Chrudimka.) 
  2. SPRÁVNÁ PĚTKA a prázdniny v maringotkách – Enid Blytonová (Další díl mojí oblíbené série v audio zpracování je na světě a já měla možnost si ji poslechnout. Hlas titulu propůjčila opět Michaela Maurerová, jež se už čtyřikrát v předčítání příběhů o Správné pětce osvědčila, popáté se jí čtení povedlo též velmi dobře. Audiokniha je do posledních detailů zpracována vynikajícím způsobem a udělá radost nejen malým posluchačům,ale i těm dospělým. Audioknihu jsem si poslechla pro účely recenze pro portál Chrudimka.)

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.

štítky
podobné články

Zanechat komentář