Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Recenze

Nový časopis (ne)jen o knihách

27. 9. 2016

Ahoj všem.

Jistě jste si povšimli, že na pultech knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ můžete od června 2016 najít časopis DOBRO.DRUH. Musím říci, že tento časopis mě uchvátil hned při prvním otevření.

Co nám tento časopis nabízí?

Na samém počátku najdete editorial, kde se vždy dozvíte něco nového. Obsah vám ukáže správnou cestu za vámi zvolenou rubrikou. V každém čísle se dozvíte něco o klubu knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ a určitě můžete očekávat i informace o novinkách, které můžete v obchodu naleznout.

Velkou kapitolou pak je to, že se v každém čísle objeví speciální téma, které je rozebráno do nejmenších podrobností a dalo by se říci, že i vcelku odborným způsobem. Tato témata jsou v časopisu hned dvě, jedno je velké a druhé je pochopitelně malé, ale obsahově jsou obě ve velmi kvalitně zpracována.

Co by to bylo za časopis, kdybychom v něm neobjevili rozhovor se známou osobností? V každém čísle se objevuje jedna literární osobnost a jeden knihkupec, oba se s námi podělí se svými zážitky, které jsou mnohdy zábavné a velmi zajímavé.

Co tedy můžeme od tohoto časopisu očekávat?

Očekávat můžeme zábavu, ale hlavně hlubokou studnici inspirace, která se nikdy nevyčerpá. V kapitolách Dobrá prodejna a Zajímavosti se mnohdy hodně pobavíme, protože se zde nacházejí různé vzpomínky a perličky, jež zažili naši prodejci přímo za pultem. Díky tomuto skvělému časopisu se s námi mohli o své zážitky podělit a já musím říci, že jsem za to moc ráda. Přiznávám se, že jsem se dlouho tak dobře nepobavila.

Dobro.druh na Iwíkově knihovně:

Jistě si kladete otázku, proč se o tomto časopisu rozepisuji. Jednak to je proto, abyste se o něm dozvěděli, pokud jste o něm do této chvíle nevěděli, ale také proto, že jsem se rozhodla udělat další menu, věnované právě tomuto časopisu. Zde naleznete inspirující seznamy, co nám knihkupci doporučují, ale také různé úvahy na témata, která se v tomto úžasném časopisu objevují.

Myslím si, že toto je vše, co jsem chtěla v úvodním slovu zmínit a za malý momentík už se přihlásím s první dávkou inspirace.

štítky
podobné články

Zanechat komentář