Série

Série o podrychtáři Václavovi – Pavel Hrdlička

6. 2. 2017

V současné době jsem rozečetla sérii, která mě vcelku zaujala svým vtipem. Příběhy jsou strhující a plné akce. Jistě se ptáte, o jakou sérii se jedná. Jde o několik příběhů, jež vypravují o podrychtáři Václavovi. Jednotlivé díly nemusíte číst tak, jak jdou po sobě, protože jsou volnými pokračováními a nijak na sebe nenavazují. Jediné, co se v nich opakuje, jsou postavy. Pojďme se tedy podívat, jaké tituly v sérii vyšly.

1) Smrt nosí rudé škorně

2) Kdo s ohněm zachází

3) Žebrákova pomsta

4) Úkol pro šaška

7. 2. 2017

Četl jsem tu první, ale moc se mi nelíbí autorův styl. Nějak mi to nesedlo.

7. 2. 2017

Mě styl vcelku nadchl tou lehkostí, zrovna teď ve zkouškovém období lehkou četbu vcelku vyhledávám :). Avšak pokusím se trefit zase někdy příště.