Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Čtenářský koutek Výzvy

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – červen 2019

3. 6. 2019

Čtenářský koutek Iwíkova knihovna

Vážení čtenáři,

je to tu, konečně vám oznámím, jaká kniha vyhrála v dubnové anketě. Jistě vás zajímá, proč se výsledek hlasování dozvídáte až teď a v květnu se nic hromadně nečetlo. Důvodem delší odmlky byla příprava ke státnicím. Nicméně už je po zkouškách a já mám na nějakou dobu klid (do srpna) a mohu se věnovat čtení a psaní recenzí zase na určitou dobu naplno.

Jaká kniha vyhrála? Tentokrát na plné čáře vyhrála Smrtka od Neala Shustermana. Přeji vám, ať se vám příběh líbí a užijete si ho plnými doušky. Nezapomeňte mi dát vědět, jak se vám kniha líbila. Můžete tak učinit v komentářích pod tímto článkem nebo ve speciálně připravené události na Facebooku.

štítky
podobné články

Zanechat komentář