Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Čtenářský koutek Výzvy

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny – září 2019

1. 9. 2019

Čtenářský koutek Iwíkovy knihovny

Vážení čtenáři,

je to tu. První den v novém měsíci. To pro nás znamená, že je čas vyhlásit knižního vítěze ankety, jenž si v měsíci září společně přečteme a podělíme se vzájemně o své poznatky a názory. Překvapivě tentokrát není pouze jeden, ale jsou to rovnou tři tituly, takže máte z čeho vybírat.

Jaké tituly tedy v anketě zvítězily? Největšího počtu hlasů se dočkaly publikace Temnota od Kiersten WhiteovéBrány stvoření od Philipa Josého Farmera Věř mi od J. P. Delaney. Četli jste, nebo se teprve chystáte číst? Nezapomeňte mi potom napsat svoje poznatky. Budu se moc těšit jak na komentáře pod tímto příspěvkem, tak i v události ve facebookové skupině Čtenářské výzvy Iwíkovy knihovny.

štítky
podobné články

Zanechat komentář