Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – duben 2020

10. 5. 2020

Knihoměsíc Iwíkovy knihovny - náhled

Vážení čtenáři,

měsíc duben je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.


Přečtené knihy:

  1. Zimní oheň – Anders de la Motte (zajímavý a velmi napínavý román, který vám nenechá spát do té doby, dokud jej nedočtete do konce)
  2. Svítání nad savanou – Hana Hindráková (příběh, jenž vás, jak je tomu u Hany Hindrákové zvykem, zavede do Afriky, ale očekávat od  něj můžete i mnohá překvapení)
  3. Doktorka Viktorie – Markéta Harasimová (autorka dokáže psát příběhy, při jejichž četbě vám nejednou zamrazí, ani tentokrát mě nezklamala)
  4. Slabin snář – Eva Pelikánová (báseň, která vás okouzlí jak stránkou lyrickou, tak i tou epickou, v textu je vyprávěn příběh lásky)

Poslechnuté audioknihy:

  1. Jeden mrtvý navíc – Ellis Peters (historický detektivní příběh, který vás okouzlí, ale zároveň i překvapí)

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.

štítky
podobné články

Zanechat komentář