Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – březen 2021

9. 5. 2021

Knihoměsíc Iwíkovy knihovny - náhled

Vážení čtenáři, měsíc březen je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.


Přečtené knihy:

  1. Meč a Koruna 4: Srdce z kamene – Sabine Ebertová (Již 4. pokračování čtivé ságy ze středověkého prostředí svaté říše římské národa německého. Kromě germanských rodů se setkáváme i s těmi slovanskými. Ani tentokrát není nouze o spoustu rytířských turnajů, válečných tažení a bitev.)
  2. Bretaňský odkaz – Jean-Luc Bannalec (Již osmý případ detektiva Dupina, jehož zápletka je tak zašmodrchaná, že se na konci člověk diví, jak to vše dopadlo. Zajímavé a čtivé dílo.)


Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.

štítky
podobné články

Zanechat komentář