Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – srpen 2021

12. 9. 2021

Vážení čtenáři, měsíc srpen je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.


Přečtené knihy:

  1. Hardcore historie – Dan Carlin (Zajímavá historická kniha, která svého čtenáře upoutá. Po žánrové stránce je titul zařaditelný do oblasti populárně naučné literatury. Autor vypráví historii čtivým způsobem a snaží se najít odpověď na otázku PROČ? PROČ PRÁVĚ TADY MUSELA ZEMŘÍT atd.)

Poslechnuté audioknihy:

  1. V ocelové rakvi – Jakub Mařík (Audiokniha, která vás zavede do prostředí vesmírného světa UTSS Salamis. Jedná se o povídku vysvětlující určitý bod z předchozího románu s názvem V ledovém sevření, jež je zaměřena na tematiku vesmírných stanic, soubojů mezi nimi a vše, co s tím souvisí. Při poslechu prožijete chvilky plné napětí, ale i strachu a snahy o dosažení vytyčených cílů. Jedná se o zajisté velmi zajímavý počin, jenž stojí za poslechnutí. Bonusem je to, že se jedná o dílo, kde není nutné si poslechnout předchozí dva romány. Poslech trvá 2 hodiny a 9 minut.)

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.

štítky
podobné články

Zanechat komentář