Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – březen 2022

10. 4. 2022

Vážení čtenáři, měsíc březen je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.


Přečtené knihy:

  1. Na kočičí svědomí – Markéta Harasimová (Milý příběh plný lásky člověka ke zvířeti. Markéta Harasimová tentokrát úplně vybočila z tematiky, na kterou jsme byli dosud v jejích knihách zvyklí. Je to zajímavé překvapení, které ale čtenáře spíše potěší. Je to kniha, kterou je radost číst, protože se při ní pobavíte, budete mít chvilkami strach a hlavně si odpočinete.)

Poslechnuté audioknihy:

  1. 1794: Tři růže – Niklas Natt och Dag ( Zajímavá audiokniha plná zvratů, u které jsem zpočátku měla problém se zorientovat, ale po pár minutách poslechu se vše srovnalo a já si poslech užila. Audio bravurně namluvil Daniel Bambas. Jeho projev byl zajímavý už jen z toho důvodu, kolik charakterů dokázal oživit a nepůsobilo to nijak křečovitě. Mohu vřele doporučit.)

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.

štítky
podobné články

Zanechat komentář