Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – únor 2022

28. 3. 2022
Knihoměsíc Iwíkovy knihovny - náhled
 
Vážení čtenáři,
 
měsíc únor je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.

Přečtené knihy:
 
  1. Moře a malé rybky – Terry Pratchett (Poutavá, čtivá kniha s krásným dějem. Do jejího přečtení jsem se pustila v rámci kalendářní čtenářské výzvy a musím říci, že jsem ráda, že jsem u žánru fantasy sáhla právě po Zeměploše. Už teď se těším na další díl.)
  2. Láska k múdrosti – Martin Kučera (Všichni milovníci básní si zajisté oblíbí tuto milou sbírku plnou moudrosti, lásky, života a poznání. Sbírka obsahuje 79 básní, které jsou rozmanité, a to jak tematicky, rytmicky, ale i vzhledově. Mohu ji vřele doporučit. Na recenzi sbírky se můžete těšit v průběhu března.)
 

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.
štítky
podobné články

Zanechat komentář