Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
DIČ

Projekt DIČ (prosinec 2020)

24. 12. 2020

DIČ - prosinec 2020

Vážení čtenáři,

měsíc prosinec a svým způsobem i letošní rok 2020, jenž není naplněn zrovna pohodou a klidem, se nezadržitelně blíží ke konci. Jistě si vzpomínáte, že jsem v listopadu touto dobou vydávala článek, v němž jsem vás seznamovala s projektem DIČ (Darča a Iwik čtou). V tomto úvodním článku jsem vás seznámila s knihami, které jsme četly v listopadu. Na počátku měsíce jsme však z osudí vytáhly další lísteček s názvem knihy. Tentokrát se štěstěna usmála na titul Hotel Ritz: Život, smrt a zrada v nejslavnějším pařížském hotelu na Place Vendôme, kterou napsala Tilar J. Mazzeová.

Abych pravdu řekla, tak v tuto chvíli, kdy zpracovávám úvodní článek jsem již plně pohroužena do čtivého vyprávění a předpokládám, že v brzké době budu pracovat na recenzi. S ohledem na to, kolik práce mě na Iwíkově knihovně čeká, jsem se rozhodla zavést publikační plán. Předpokládám, že recenze knihy vybrané v prosinci pro účely projektu DIČ bude publikována nejpozději v druhé polovině ledna, avšak už teď mohu říci, že se máte na co těšit.

A co vy? Četli jste tuto knihu? Jak se vám líbila? Podělte se s námi.

štítky
podobné články

Zanechat komentář