Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Archiv blogu
Sociální sítě Iwíkovy knihovny
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Sledovanost

TOPlist
Knihoměsíc

Knihoměsíc – prosinec 2021

26. 3. 2022
Knihoměsíc Iwíkovy knihovny - náhled
 
Vážení čtenáři,
 
měsíc prosinec je za námi a já vám přináším souhrn všeho, co jsem v tomto měsíci přečetla a slyšela. Snažím se vám zprostředkovat všechny recenze, a to včetně těch, které vycházejí mimo stránky Iwíkovy knihovny. Ke všem recenzím vám vložím odkazy, abyste si mohli o mnou přečtených knihách zjistit více.

Přečtené knihy:
 
  1. Série Alois Nebel – Jaroslav Rudiš (Zajímavě zpracovaný komiks o člověku, který touží od dětství po dráze nádražáka. Jeho přání se mu splní, ale cena je poměrně vysoká. Série má tři díly a všechny jsou zajímavé a propracované jak po výtvarné, tak po scénáristické stránce.)
  2. Andělí vejce – Petr Stančík (Zajímavá novela z pera autora, kterého jsem do této chvíle neznala. Jednalo se o dílo, které na pozadí běžných lidských životů zpracovávalo téma 1. a 2. světové války. Některé scény mě překvapily svou surovostí, avšak ta byla pro onu dobu běžná.) 
 

Četli jste, nebo jste slyšeli některý z titulů? Jaký je váš názor? Budu ráda za každý příspěvek a případná doporučení, co bych si mohla přečíst příště.
štítky
podobné články

Zanechat komentář