Iwik
severní Čechy

Jmenuji se Ivana. Mým největším koníčkem je četba. O své čtenářské zážitky se s vámi ráda dělím na těchto stránkách. Najdete zde recenze zajímavých knih a audioknih, rozhovory s jejich autory a spoustu dalších zajímavostí ze světa literatury. Moje články však najdete i na portálu Chrudimka.cz. Spolupracuji s předními českými nakladatelstvími a vydavatelstvími, což mi umožňuje vám představit mnoho zajímavých knižních novinek.

Jsem redaktorka portálu
Kdy slavíme?
Odebírat novinky
Archiv blogu
Ko-fi
Iwíkův Oriflame obchůdek
Reklamní miniokénko


Jednoduchý přivýdělek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Knihoměsíc Projekty

Knihoměsíc se Zápisníkem spisovatelky – červen 2019

4. 7. 2019
Knihoměsíc se Zápisníkem spisovatelky červen 2019 - úvod

Vážení čtenáři,

hlásím se vám s dalším článkem z projektu Knihoměsíc. Po několika měsících si opět budete moci přečíst, jaké knihy jsme společně s Terčou ze Zápisníku spisovatelky přečetly a co jsme si poslechly. I tentokrát od nás můžete načerpat inspiraci pro svoje vlastní letní čtení.

Můj Knihoměsíc

Měsíc červen pro mě byl ve jménu relaxace, a proto jsem toho moc nepřečetla. V mém seznamu najdete dvě knihy a stejný počet audioknih. Jedná se o následující tituly:

  1. Duch znojemských katakomb – velmi zajímavý historický román z pera Vlastimila Vondrušky. Při jeho čtení se rozhodně nebudete nudit. Recenze knihy se v brzké době objeví jak na stránkách Iwíkovy knihovny, tak na portálu Chrudimka.
  2. Poutnický deník – Český výtvarník se vydává na cyklistické výlety do zahraničí. V roce 2003 podnikl cestu do Santiaga de Compostela, v roce 2006 z Lisabonu do Prahy a v roce 2009 z Prahy do Paříže, kam ale bohužel nedojede. Poutavé čtení a dosti podrobný deník z těchto cest.

Poslechnuté audioknihy:

  1. Zlo pod sluncem – Agatha Christie – audiokniha se poslouchala velmi pěkně a příběh byl strhující. Za mě vhodné dovolenkové poslouchání. Mohu vřele doporučit. Recenze audioknihy vyjde v brzké době na portálu Chrudimka.
  2. Abeceda fondů EU – Pokud se zajímáte o ekonomiku a rádi byste se dozvěděli něco o fondech Evropské unie, toto je audiokniha přímo pro vás. Provede vás fondy od A do Z. Recenze audioknihy v brzké době na stránkách Iwíkovy knihovny.
Terča a její Knihoměsíc:

Terča ze Zápisníku spisovatelky na tom čtenářsky byla v měsíci červnu mnohem lépe než já. Dohromady přečetla šest knih a poslechla si dvě audioknihy. Terča v brzké době bude vydávat podobný článek tomu mému, a tak se budete moci podívat na to, o jaké tituly šlo.

 
štítky
podobné články

Zanechat komentář